.

.

100 Компјутери се Шие На Googly Шаване Очи Копчето за DIY Занаети Полнети Кадифен Играчки Одлуки Scrapbooking Проекти (8мм)

100 Компјутери се Шие На Googly Шаване Очи Копчето за DIY Занаети Полнети Кадифен Играчки Одлуки Scrapbooking Проекти (8мм)

DEN 239.76

Износот
Залиха

Висок Квалитет : очите копчиња се направени од премиум ПВЦ со сјајна површина, еко-пријателски.Големина : 6 големини на располагање, 8mm/10мм/12mm/15mm/18mm/20mm.Изберете соодветна големина што ви треба.Лесен за Користење : Постои месо тело на станот вратам, само да се шие на како редовни копчето.Широка Употреба : Погоден за DIY и љубители на кукла, мечето, кадифен животни одлуки, scrapbooking занает проекти и повеќе.Пакетот Вклучува : 100 парчиња пластични се шие на око копчиња.Користете ја вашата имагинација за да се направи повеќе уникатни ракотворби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи