.

.

Cinvo 2.7 Инчен Медиум Googly Очи Само Лепило 7cm Голема Шаване Очите Големи Леплива Очи за Партијата ноќта на Вештерките Оркестарот Вратата Новогодишни Елки Чистење Робот

Cinvo 2.7 Инчен Медиум Googly Очи Само Лепило 7cm Голема Шаване Очите Големи Леплива Очи за Партијата ноќта на Вештерките

DEN 167.76

Износот
Залиха

Пакетот Вклучува : ќе добиете 6 дела од шаване очи и секој googly око е 2,7 инчи во дијаметар, 1 cm во дебелина.Само Лепило Дизајн : Секој голем googly око е изработен од квалитетни пластични и со само-лепило на грбот и подвижен очи.Широк Апликации : Симпатична очи може да се широко се користи во многу прилики како партија украси, ноќта на Вештерките оркестарот, вратата оркестарот, фрижидер оркестарот, елка и тревникот оркестарот, чистење робот VR очила Училница оркестарот за да донесе живот назад на овие објекти и се претвора во нешто забавно.Лесен за Користење : Само лепило занает очи да се држиме за било каква рамна површина, сите што треба да направите е нежно кора исклучите назад хартија и се држи очите на вашиот саканото место.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ - Ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со замена или целосно враќање на средствата.Ефикасни услуги на клиентите ако имаш било какви проблеми околу вашата нарачка од нас!Производите ќе бидат испратени од страна на нивните НАС-базирани склад така доставување на времето, исто така, да се гарантира.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи