.

.

Коса за Сечење Ножици за Полнење 9 КОМПЈУТЕРИ Нерѓосувачки Челик Фризура Shears Сет со Средување на Ножици,Чистење Ножици,Чешел, Коса Клипови, Четка за Мажи Жени Деца д

Коса за Сечење Ножици за Полнење 9 КОМПЈУТЕРИ Нерѓосувачки Челик Фризура Shears Сет со Средување на Ножици,Чистење Ножици,Чешел,

DEN 167.76

Износот
Залиха

♛【Остри Нерѓосувачки Коса Ножици】косата ножици се направени од премија од нерѓосувачки челик со супериорен издржливост, тие се остри и се носат-отпорни, што е топлина-отпор и нераспаднати, лесно може да се создаде совршен уреденост. ♛【Совршен Ергономски Дизајн】Нашите професионални коса shears се содржани со прилагодување завртка, можете лесно да го прочистите овој коса за сечење режа поставите вашата желба на стегање и напнатост.Нејзината единствена лесно-зафат се справи со дизајн им овозможува на фризерски режа да лулка прсти, доставување на совршена фризура секој пат!. ♛【Мулти Функција】Погоден за средување на косата, брадата, перика и фризура дизајн, може да се користи дома, салон и бербер.Тоа е погоден за средување на косата на децата, возрасните и домашни миленици.Тоа е голем дар за семејството и пријателите. ♛【Сите-во-Едно Коса за Сечење Комплет】9 компјутери професионални ножици ги задоволи сите потреби на дизајнирање стилови на косата, основни алатки за hairstylists.Опремени со коса ножици, hairpin, чешел, чистење со крпа, четка и Кожа Случај.Тоа може да се користи во салон и бербер. ♛【Највисоко Ниво Услуги и Гаранција】Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со професионална Коса за Сечење Ножици во Собата.Ако има било какви прашања за Коса за Сечење Ножици Сет, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, ние ќе направиме се најдобро решение во прв пат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи