.

.

Мајката на Невестата и Младоженецот, 2 Парчиња,Уникатен Свадба Корист Подароци за Родителите - Ангажирање Подароци за Мајката во Законот и Невести Мајка-Огледало Ш?

Мајката на Невестата и Младоженецот, 2 Парчиња,Уникатен Свадба Корист Подароци за Родителите - Ангажирање Подароци за Мајката

DEN 0.00

Износот
Залиха

Врежани Зборовите 1Мајка на Невестата : ви Благодариме за подигање на жената на моите соништа.Јас ќе сакам вашата ќерка со моето цело срце целиот мој живот. Врежани Зборовите 2Мајката на Младоженецот : ви Благодариме за подигање на човекот на моите соништа.Јас ќе го сакам со мојот целото срце целиот мој живот. ВИСОКИОТ КВАЛИТЕТ–Ова патување огледало е изработен од нерѓосувачки челик.Тоа е професионален квалитет шминка огледало. 2.48" дијаметар, 0.4" дебела.Тоа дојде убаво спакуван во деликатна подарок кутија. ПОДАРОК ИДЕИ, Ние creatives новина патување ретровизори со класичен изреки кои го прават класичните подароци за жени, мајка ми,мајка во законот,сестра во законот,ќерка, сестра, баба, тетка, сопруга, пријателка, LDR Љубовници, учител, свој колега, претпоставен, девојки, пензионер,медицинска сестра и сл. 2 Парчиња. ДЕМО– Севкупниот дизајн со елегантен изглед.Се отвора целосно 180 степени да се постават рамни или може да се propped да се појавува на кој било агол. ПРИЛИКИ-Огледало Шминка за Паричници и Патнички Повеќе Информации за патување шминка огледало ПАКЕТ : 3*3*0.6 инчен ДИМЕНЗИИ : 2.48 инчен дијаметар, 0.4 инчен дебелина ТЕЖИНА : 0.187 bl /ЕЕЗ РАМКА МАТЕРИЈАЛ : не ' рѓосувачки челик ОГЛЕДАЛО ОБЛИК : тркалезна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи