.

.

Lolibos 3 Начин Огледало за Себе Коса за Сечење & Стил, Trifold Огледало Анти-Магла Суета Огледало & Огледало Шминка со Прилагодлива Висина за Мажи& Жени, ПРЕДВОДЕНА Огледал?

Lolibos 3 Начин Огледало за Себе Коса за Сечење & Стил, Trifold Огледало Анти-Магла Суета Огледало & Огледало Шминка со

DEN 1848.00

Износот
Залиха

[3 Начин Огледало Дизајн] – Авто коса за сечење никогаш не било полесно.Со нашата 3 начин огледало, ќе бидете во можност да се удобно да видам задната страна на главата и да добиете совршено DIY фризура секој пат, посовршен од 2 начин огледало.Со дизајн на 3 Начин Огледало Само Намалување и Стил, гледање на вашиот шеф од секој агол е можно!. [DIY Совршен Фризура]– На 360° само коса за сечење огледало користи високо-квалитетна ABS и стакло материјали, со 360-степен агол на гледање, што лесно може да се види од сите агли на главата и лицето.Берберот огледало може да ви направи вашата сопствена коса стилист, создавајќи совршен DIY фризура и прави да изгледаат самоуверено и шармантна засекогаш. [Вистински Стакло, Без Магла, Нема Нарушување] – Се користи вистински стакло за три начин огледала кои секогаш ќе ви даде јасна и реална рефлексија.Други слични производи често функција на доградба на акрилни огледала наместо,го Користите авто намали огледало за да јасно да се види секој агол од вашиот шеф, и тоа исто така може да се користи за да се избричат страна брада. [Прилагодливи и Лесно да се Носат] – Благодарение на неговата силна прилагодливи загради, сите што ви треба е врата до позиција на нашата 3 начин огледало во совршен висина.И тоа лесно се вклопува во вашиот куфер, при патување можете исто така да се задржи вашата фризура свежо!Вграден челик јадро се користи во внатрешноста на кука за да се избегне ризикот дека на јадицата е лесно да се пробие поради честите стрес.Сега никогаш не се грижите за кука кршење со користење на оваа фризура огледало. [Мулти-функција Огледало со LED Светло] : Ние се надградува функцијата на 3 начин огледало.Светлина појас и литиум батерија се инсталирани на огледало, така што ќе може да се види јасно кога ќе се има фризура.LED светлината може да се вклучува и исклучува со светлина на допир.Ладна светлина, може да одразуваат вистинската боја, светлина е природно мека, сјајна, но не и блескави, значи дека сеуште можете да имате совршен визуелен ефект во темница или недоволно осветлена места.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи