.

.

Bilstein 24-238526 Шок Апсорбер , Жолта

Bilstein 24-238526 Шок Апсорбер , Жолта

DEN 0.00

Износот
Залиха

Bilstein 24-238526. Bilstein 24-238526 Шок Апсорбер - Dodge и Ram меморија.Око 14.4 mm.Доживотна Гаранција.Bilstein B6 4600 амортизер се наменети како директна одговара надградба на OE амортизер на акции висина лесни камиони и SUV е.Овие амортизер функција monotube дизајн со кој се обезбедува во согласност исчезнат слободни перформанси.Б6 4600 амортизер користат единствен, брзина чувствителен, digressive клипот кој реагира на промена на условите на патот.Сите B6 4600 амортизер се подесени за секоја специфична апликација за да се обезбеди оптимална ефикасност се постигнува.Б6 4600 амортизер нудат значително подобрување во возење квалитет, ракување, и удобност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи