.

.

Г-Дин Синџир Пластични Бариера Синџир Pail, Бела, 2-Инчен Линк Дијаметар 160 Метри Должина (50001-P)

Г-Дин Синџир Пластични Бариера Синџир Pail, Бела, 2-Инчен Линк Дијаметар 160 Метри Должина (50001-P)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Разноврсна пластични синџир создава силна визуелна бариера за да се заштитат луѓето и имотот.Идеален за формирање на линии, го насочи народот, и ограничување на пристап во двете затворен и отворен settings.Pail вклучува 160 метри на 2-инчен дијаметар бела синџир.Направен од лесен, силен и издржлив полиетилен со висока густина дека нема да рѓа.УВ отпорни и рециклира; Направени во САД.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи