.

.

GZXHMY Скара Предници, 8 32-инчен Нерѓосувачки Челик Телескопски Дрвени Предници, Дрвени Скара Предници, Патни Торби, Отворено камперски оган Cookers, Оган јами, Скара Слез

GZXHMY Скара Предници, 8 32-инчен Нерѓосувачки Челик Телескопски Дрвени Предници, Дрвени Скара Предници, Патни Торби, Отворено

DEN 0.00

Износот
Залиха

Изграден за да трае!Највисок квалитет на моќ заварени предници се користи Не-Токсични 18/8 304 од не ' Рѓосувачки Челик за да се обезбеди без rusting & safe печење.Совршен Печено : Две prongs да се спречи слез од врти на стап, кога се топат.Лесно чистење & Складирање : Retracting вилушка дизајн и отпорни на топлина платно торбичка се погодни за долги кампување патувања или чување дома.Сите што ви треба за smores и повеќе : На Манчмелоуто Печење Стапови Пакет вклучува Telescoping Вилушка Set + Платно Патна Торба Торбичка.Нема Повеќе борби : Мулти-обоени се справи со совети се направи идентификација лесно кога децата се приклучат во забава - Нема повеќе да се бори за кое се држи припаѓа!.Тоа е многу полесно да се исчисти, од нерѓосувачки челик материјал се направи тоа лесно да се мијат со сапун и вода, заштеда на што да се расправаме на подготовка за вашиот следен оброк.Нашите стап колекции доаѓаат со водоотпорен носи торба со drawstring, сите што треба да направите е блиску торба, таа се одржи или кука во вашиот пакет, одлична за campfires, дворот партии, со користење на оган јама, скара, кампување и така натаму.Нека вашето семејство ја изберат нивната омилена боја, без збунетост,Можете да се стави било која храна што може да се скара за печење стапчиња.користете ја вашата имагинација.Боја : 1.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи