.

.

DANMY Жените Beanie Зимски Капи, Мека Поврзана Топла Капа, Дама Earmuffs Капа,Beanie Капи за Жени

DANMY Жените Beanie Зимски Капи, Мека Поврзана Топла Капа, Дама Earmuffs Капа,Beanie Капи за Жени

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Рака Мие Само.Нашите beanie поврзана капа е направен од 100% висок квалитет акрилик материјал.тоа се дебели, трајни,Привремени, дише,кожата-friendly и добра еластичност.многу топло и добро за зима се носат!.Шапка Мерења : Околу 21"Главата Турнеја.Една големина одговара на повеќето.Без разлика на главата големина или луда фризура, ова термички шапка ќе се водат за да ви одговара.Лесно да одговара!постојат многу бои за да изберете од.Погоден за било секојдневно носење и зимски активности на отворено.како прошетка на вашето куче, трчање,велосипедизам, кампување, скијање, уметничко лизгање, создаваат, да се патува, пешачење и така натаму.Жените beanie плетени капи .Тоа останува топла и стилски сите денот долго!Совршен зимски дар!.Модерен уникатен дизајн!Миење на рацете работи подобро!рачен перење само за капа за да се спречи деформација!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи