.

.

Шапка Депо - Памук Мека и Светлина Врзани Черепот Обична Дневна Beanie

Шапка Депо - Памук Мека и Светлина Врзани Черепот Обична Дневна Beanie

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук. ■ ШАПКА ДЕПО 100% Памук Мека Врзани Черепот Обична Дневна Beanie - Овој класичен и трендовски шапка е совршен капа за каде ќе оди на ладно време.Оваа капа ги комбинира двете стилови за да се сврти луѓето главата и удобност за вашата сите-ден се носат.Можете да ги користите за вашите обичен ден-за-ден активности.Тоа ќе работат дури и за оние кои носат очила, слушалки или Bluetooth earbuds.Земи оваа шапка сега за себе или како одличен подарок!. ■ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - 100% Памук направи тоа еластичен, топла, пријатна и удобна за совршено се вклопуваат, особено за зима.Од 100% памук, нема да има алергиска реакција.Значи, вие не сакате да го симнат.Парична казна ткаенини ја штити чувствителната кожа од студ. ■ ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО(најдобро за S/M големина) - Шапка Депо 100% Памук Мека Врзани Черепот Обична Дневна Beanie Одговара. 7"(W) x 10"(H), кога рамен. 1"(прибл.).Дизајниран не само во зачувување на главата и ушите топло во неформални прилики ден или ноќ за мажите и жените, но исто така и во уживате во вашата омилена активности на отворено.Симпатична и стилски голема плетени секојдневниот опуштеност beanie.Лесно се водат и стил за да одговара на вашите потреби. ■ МЕКА COLOUFUL BEANIE ШАПКА - најтопол зима beanie за сите возрасти s главата и удобност за вашата сите-ден се носат.Можете да ги користите за вашите обичен ден-за-ден активности.Itll работа дури и за оние кои носат очила, слушалки или Bluetooth earbuds.Земи оваа шапка сега за себе или како одличен подарок!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи