.

.

YiYi Работа на Жените Спијат Turban Пред Врзани Памук Chemo Капа Beanie Turban Headwear за Ракот на Пациентите

YiYi Работа на Жените Спијат Turban Пред Врзани Памук Chemo Капа Beanie Turban Headwear за Ракот на Пациентите

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Рака Мие Само.Материјал : 100% памук, меки и удобни,Чисти и безбедни нема да предизвика никаква штета на главата.Големина : Една големина одговара на повеќето мерка за 22-23 инчен големина прилагоди ви одговара.Дизајн-Дизајн остане безбедно во место и да се обезбеди максимална јачина и за покривање совршен за жени со губење на косата се должи на рак chemo а исто така е добро за спиење се носат.Оваа капа обезбедува вкупно главата покриеност,совршен за жени со губење на косата се должи на рак,chemo.Инструкции за перење : Рака Мие или Машина за Миење,Ладно, Нежни Циклус.Сува Рамна или Висат да се Исуши.Не Кајгана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Прочитајте пред купување : 100% сосема нов и висок квалитет.Обезбедува Целосна Главата Покриеност на Оваа капа не е само дизајн за Муслимански жени,но исто така и за мајката,Индиски, губење на косата, рак или дневни декорација и така натаму.За жените се во процес на губење на косата се должи на рак на хемотерапија третмани, Алопеција или други медицински поврзани со опаѓање на косата.Тоа е стилски и удобно алтернатива за перики и врзување марами на главата.Исто така, за жени секојдневно носат или жени кои само што има бебе.Мазна и Мека Чувствуваат,Идеални за Губење на Косата или Коса Чистење.Пакетот вклучува : 1 парчиња на капи во пакет.По-продажбата на Услугата : Задоволство Загарантирани!Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ние и ветуваме на враќање на средствата и размена на неисправни производи Внимание : Боја разлики дозволено за светлосни ефекти.Ве молиме овозможи мала големина отстапување се должи на висока еластичност, Тоа ќе биде удобно по 1-2 минути' носи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи