.

.

Мека Водат Буци Кабел Поврзана Beanie Шапка со Пом Пом и Sherpa Руно Поставата Speckled Зима Skully

Мека Водат Буци Кабел Поврзана Beanie Шапка со Пом Пом и Sherpa Руно Поставата Speckled Зима Skully

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Зимска Гардероба, Мора да се провери во близина вашата шопинг листа!Супер стилски двоен слој ски beanie со симпатична големи меки пом пом.Направени од удобно, тежок кабел за на доградба на акрилни сплетам од надвор и мека руно обложување на внатрешни работи да се задржи вашиот топол преку сите на вашите активности на отворено.Носат ова на планината, на училиште, или низ град работи errands.2 инчен манжетната е прилагодлив за да целосно да ги покрие ушите од лути правец.Една големина одговара на сите - Лесно се протега до 23 инчи.Мерки 9 инчи висок (плус висината на пом пом) и 9 инчи, широк.Достапни за многу кратко време само - го Прави голем дар оваа сезона!Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте Елиот и Оливер Ко.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи