.

.

Birkenstock Унисекс Barbados ЕВА Сандали

Birkenstock Унисекс Barbados ЕВА Сандали

DEN 908.88

Износот
Залиха

Увезени.Етилен Винил Ацетат единствена.УЛТРА ЛЕСНА : Birkenstock е лесен и флексибилен шок апсорбирање на ЕВА пена обезбедува поддршка и утеха, без мерење на вас долу.ВОДООТПОРЕН : На Birkenstock Barbados ЕВА сандала е комплетно водоотпорен.Всушност, ова сандала е машина перат.МИРИС ОТПОРНИ : високо-квалитетна, мирис-неутрални ЕВА е тестиран за штетни материи, обезбедување на нејзината кожа пријателски дури и на повеќето чувствителни нозе.АНАТОМСКИ ДИЗАЈН : Моделот на плута сандала, на contoured footbed има четири сводови за уште тежина дистрибуција и правилно држење на телото.ПЕТА ПРВЕНСТВО, ПОКРЕНА ПЕТИ линија : длабоко пета првенство cradles петицата на соодветно перниче на петицата коска додека покрена пети бар поттикнува природните грчевито држејќи се за движење на нозете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи