.

.

Plantronics CS55 Безжична Канцеларија Слушалки Вклучени Пакет со Lifter и Слушалки Советник Избрише (Продолжува)

Plantronics CS55 Безжична Канцеларија Слушалки Вклучени Пакет со Lifter и Слушалки Советник Избрише (Продолжува)

DEN 0.00

Износот
Залиха

КРАЈНАТА БЕЗЖИЧНА СЛОБОДА : Вклучува Lifter да Одговори/крај повици далечински до 350 метри во вашата канцеларија од вашиот Plantronics CS55 слушалки.Во текот на целиот ДЕН УДОБНОСТ : Вклучени со headband и избор на 4 уво куки, на CS55 можат да се конвертираат во вашиот склопот носи предност!.КРИСТАЛНО ЈАСЕН ЗВУК : DECT 6.0 технологија обезбедува вашиот разговори звучи одлично и се безбедни.Во прилог на бучава поништување на микрофон овозможува да се слушне, без позадина одвлекување на вниманието.МИР НА УМ : Вие сте покриени со 1 година напредни замена гаранција за мирот на умот (Гаранција, услуги и поддршка се покриени од продавачот НЕ производителот).На Plantronics CS55-HL10 безжични слушалки пакет е идеален за вршење на стручни лица на кои им е потребна крајна слобода.На CS55-HL10 пакет ви овозможува да одговорите на повиците кога ќе се чекор подалеку од вашиот телефон и е компатибилен со 98% од corded биро телефони на пазарот!Покрај тоа, CS55-HL10 пакет ви овозможува да зборувате и да зборува до 350 метри со батеријата оценет до 10 часа на едно полнење.Тоа е над целосен работен ден на безжични слобода и удобност да се задржи на разговор случува.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи