.

.

iiteeology Компатибилен со Apple Види Случај, 38mm Солиден Тенок Заштитен iWatch Случај за Apple Види Серија 3/2/1 - Црно/Црна

iiteeology Компатибилен со Apple Види Случај, 38mm Солиден Тенок Заштитен iWatch Случај за Apple Види Серија 3/2/1 - Црно/Црна

DEN 143.76

Износот
Залиха

Универзален дизајн : Компатибилен со 38mm Серија 3, Серија 2, Серија 1 сите изданија (Не вклучува уредот и бенд).Едноставен дизајн и лесен, случајот го прави да се чувствувате како ништо да не се додаде.iitee случај во моментов е со патент.Направени од издржлив, влијание-отпорни TPU и тешко Поликарбонат, овој часовник случај штити contoured раб на екранот од гребнатини, се намали и пад.Воскресна усна штити со рамен екран од случајно паѓање на мазни површини.Целосна заштита за сите страни и има за да се види 38mm цврсто.Совршено се вклопуваат : Snap-за дизајн обезбедува лесна инсталација, нема потреба tools.Лесен пристап до сите функции (копчиња, камера, Сензори и пристаништа).Лесен и удобен да го инсталирате или отстраните било каде, без алатка е потребно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи