.

.

Сите Ѕид X10 Base Wipedown Нож со можност да биде продолжен се Справи и 9 Заменлив Сечилото

Сите Ѕид X10 Base Wipedown Нож со можност да биде продолжен се Справи и 9 Заменлив Сечилото

DEN 1439.76

Износот
Залиха

9-инчен wipedown / минимална сечилото на проширување рачка за base завршувањето.Се справи со се протега од 15" до 23" да му се даде на нож севкупна дофат на 22" 30", вклучувајќи го ножот.Сечилото е заменлива и може да се замени еднаш носени или наведнат.Главата со ножот може да се unscrewed и во прилог да се заканува ролери рачка за високото дофат.Се користи за израмнување и избрише долу на base заврши палта.Сите Ѕид X10 9" Wipedown Нож W/ со можност да биде продолжен се Справи со Х-10 е првиот wipedown нож да карактеристика интегрирана се справи со можност да биде продолжен.Сега можете да стигнат до таванот зглобовите лесно од подот, и да ги симнат вашиот ѕид зглобовите без промена tools. 9" На Ножот; 15"-23" Се Справи.Главата и перките може да се unscrewed од рачка и во прилог на фиксна или проширување агол ролери рачка за екстра висок домет.Сечилото е заменливи и можат да бидат заменети за Kraft или Wal-Одбор wipedown ножот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи