.

.

Шут од Стакло во Собата,DANALLAN 24Pcs 2Oz Премиум Јасно Шут Очила за најголемиот Дел со Тешка База за Виски Ликери Текила Вотка Дома Бар Божиќ Свадба Партија

Шут од Стакло во Собата,DANALLAN 24Pcs 2Oz Премиум Јасно Шут Очила за најголемиот Дел со Тешка База за Виски Ликери Текила

DEN 0.00

Износот
Залиха

Тоа е идеален избор за доделување вотка, текила, еспресо, ликер, итн.Ако имате било незадоволство со овие текила снимен очила кога ќе се примени, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Класичен шут стакло во собата за виски, ликери, вино, водка, вода и повеќе.Нашата компанија е посветена на обезбедување на клиентите со високо-квалитетни и исклучителна shot чаша поставувате, да ги бришете со тешки-должност база дизајн, што ќе ви овозможи да уживаат во здрава и вкусна вино или пијалоци.Спецификација : Предмет : Шут Стакло во Собата со Тешки База Материјал : Стакло во Боја : Транспарентна Големина : горниот дијаметар : 1. 【Јасно Тешки База Дизајн】Овие шут очила дојде со здрав издувам база, што дава одлична рамнотежа на ефикасноста и може ефикасно да се спречи ѓубрето и јавните.Најголемиот дел снимен очила собата е на располагање во 24 парчиња јасно шут стакло за вашиот треба.39 инчи, на висина : 4. 【Лесно да се Чисти】Секој шут стакло е внимателно полиран, со мазна површина и удобно допир, овозможувајќи ви да подобро да уживате во вкусни вотка, текила, или сокови за растворање.Зошто да го одберете нас?Направени од високо-квалитет на води-слободен стакло материјал, овој шут стакло во собата е здрава, безбедна и издржливи.54 инчи, на дното дијаметар на 1.Шут очила сет со тешки база е широко се користат во семејствата, барови, роденденски забави, коктел забава или свадба партија, итн.Тоа е голем дар за семејство или пријатели.Шут очила собата е лесно да се чисти.Секој шут стакло доаѓа со мазна површина за удобно допир.Овие снимен очила најголемиот дел погоден за лица, вечери, да ги исполнуваат и прозорци со старите пријатели или други прилики.54 инчи, на дното дијаметар е 1.06 инчи, кои се доволно за да се задоволат потребите на семејството средби или бар страни.【Вредност Shot Чаша Поставите】Нашите најголемиот дел снимен очила сет вклучува 24 јасно shot чаша со горниот дијаметар на 1.Тешки база шут стакло е посилни и потрајни од обичните вино, чаши, и може добро да се спречи дампинг и јавните.На едноставен и јасен дизајн ви овозможува лесно да ги набљудуваат капацитет на слотот за стакло.Само чисти со рака или со машина за миење садови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи