.

.

Делумно Тема М8 x 110mm-300мм Капа на Главата Ален Завртки SHCS Хексадецимален Штекер Завртки со Висока Затегнувачка 12.9 (1.25 Теренот)

Делумно Тема М8 x 110mm-300мм Капа на Главата Ален Завртки SHCS Хексадецимален Штекер Завртки со Висока Затегнувачка 12.9

DEN 0.00

Износот
Залиха

Стандард : DIN912, Материјал : Одделение 12.9 Висока Затегнувачка.Тип : Хексадецимален Штекер Кап Завртки.Површински Третман : Црна Оксид.Пакување : Пластична Амбалажа.Брза Испорака Гаранција : Сите парцели ќе бидат доставени во 7-15 дена.Стандард : DIN912, Материјал : Одделение 12.9 Висока Tensile Type : Хексадецимален Штекер Капа Screws Surface Третман : Црна Oxide Packaging : Пластична Амбалажа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи