.

.

Juvielich Бакар Круг Главата Цврсти Метални Навртки Студ сврзувачки елементи,0.24 Кол x 0.98Должина месо тело Бакар Круг Главата Цврсти Метални Навртки Студ сврзувачки еле

Juvielich Бакар Круг Главата Цврсти Метални Навртки Студ сврзувачки елементи,0.24 Кол x 0.98Должина месо тело Бакар Круг

DEN 321.36

Износот
Залиха

【Големина】Шапка Дијаметар : 11mm/0.43",месо тело со Дијаметар : 6mm/0.24",месо тело Должина : 25мм/0.98". 【Материјал】Направен од висок квалитет на бакар,што е од исклучително висока отпорност на корозија и перформанси. 【Функција】Круг Главата Навртки може да се појачани за некои апликации да се подобри сила и издржливост. 【Апликација】Спроводливост на бакар прави Бакар Солидна Занитвам совршен за употреба кај електрични апликации. 【Пакет Содржина】10 PCS x Круг Шефот на Заковки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи