.

.

AQUAPICK AQ-102 Sonic Електрична Четка за заби со 2 Четка Глави за Возрасни и Деца, Брз USB Полнење, Еден Задолжен за 60 Дена, 2 Начини со 2-Минута Изградена-во Smart Тајмер, (Црна)

AQUAPICK AQ-102 Sonic Електрична Четка за заби со 2 Четка Глави за Возрасни и Деца, Брз USB Полнење, Еден Задолжен за 60

DEN 0.00

Износот
Залиха

[Моќен Sonic Чистење] - Sonic вибрации технологија обезбедува исклучителна чистење на забите и непцата.Ги отстранува 99% повеќе плакети од прирачник четка за заби, whitens забите, и се подобрува орално здравје. [Dual Високи Перформанси на Чистење Режими] - Чиста (стандард) режим генерира 36,000 вибрации/минута, Чувствителен режим произведува 31,000 вибрации/минута за да одговараат на различни нивоа на чувствителност. [2 Замена Четка Глави] - Доаѓа со две замена четка глави.Овална форма дизајн нуди темелно чистење на тешко да се постигне места.Smart четка глави имаат син индикатор влакната кои бледнеат, кога тоа е време за замена. [Smart Vibrating Известување Тајмер] - Вграден smart тајмер, вибрира на 30 секунди интервали pausing да ве потсетам да се четка друг квадрант на вашата уста.Во Две минути сите 4 quadrants може да се темелно исчистени, што е препорачано од страна на стоматолози.Четка за заби автоматски се исклучува по две минути. [60 Ден на животниот Век на Батеријата, USB Полнењето, IPX Водоотпорен] - 12-часовно полнење обезбедува 60 дена од редовна употреба (2x дневно), брз и лесен USB полнење во секое време, насекаде.IPX7 ленти овозможува четка за заби да се користи во влажни средини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи