.

.

Магнетни Фрижидер Зачин Рек 3 слој Организатор, Магнетни Фрижидер Складирање Управување со Комунални 2 Куки,11.22 во магнетно хартиена крпа носителот, Мулти-се Корист

Магнетни Фрижидер Зачин Рек 3 слој Организатор, Магнетни Фрижидер Складирање Управување со Комунални 2 Куки,11.22 во магнетно

DEN 0.00

Износот
Залиха

【ТРАЈНИ & СТАБИЛНА】магнетното зачин решетката на мат црна фрижидер производот е направен од високо-квалитет на јаглероден челик, задебелена дизајн, повеќе цврсти, не само што не е модерен и стилски, но исто така, има силна нерѓосувачки челик високо-одделение спреј бои лекување, која ќе не ' рѓа и ги кородираат.Силна адсорпција, тешки и моќни, три-слој магнет адсорпција фрижидер ѕид или метална површина безбедност, може да го носи 30 килограми тешки предмети. 【ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН】Дното шупливи дизајн, лесно да се чисти, нема акумулација на прашина и акумулација на вода, чиста и хигиенски исправна.Димензија 19.3 "x 11.2" x 4.7 "h,3 нивоа простор за складирање, со 1 отстранлив железна прачка е убава и практична, и тоа може да бидат обесени со партали, кујна ролна хартија за крпи, пластични заврши, итн. 【Се создаде Голем Простор за Складирање】магнетното вшмукување фрижидер решетката има 3 специјално дизајнирани за складирање слоеви, кои може да се сместат и место на сите видови на мирудии, condiment шишиња, лименки и др.Магнетното фрижидер организатор решетката е преполна со 2 трајни метални куки за бесење крпи, ножици, прибор, шише отварачки, или други лесни tools. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】грбот на магнетното зачин рек ќе се држиме до sidewall на фрижидер, машина за перење, или било која друга метална површина, само да го исклучите заедно горниот агол, без дупчење. 【ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ】Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со купувањето едноставно да ги споделите со нас и ние ќе се обезбеди услугата и да го замени или наплата во рок од 24 часа.магнетни зачин решетката.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи