.

.

СЕДИШТЕТО ДЕТЕКТИВСКА-1944-ПАДОТ-ЖЕНА СО ОРУЖЈЕ FR/G

СЕДИШТЕТО ДЕТЕКТИВСКА-1944-ПАДОТ-ЖЕНА СО ОРУЖЈЕ FR/G

DEN 1470.00

Износот
Залиха

Жена држење оружје на поклопецот.Ужас и убиства приказни.Убиство и криминал сцена фотографии.Вистински случаи од Полициските Записници.Аглите на ' рбетот раскинат.'Рбетот аглите сплит.Аглите на предниот поклопец раскинат.Дамки на предната маска.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи