.

.

Крег Sager Потпишан Autographed Спортски Илустрирано Списание Немаат Етикета PSA/ДНК COA2 - Autographed НБА Списанија

Крег Sager Потпишан Autographed Спортски Илустрирано Списание Немаат Етикета PSA/ДНК COA2 - Autographed НБА Списанија

DEN 0.00

Износот
Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed НБА Списанија.Крег Sager Потпишан Autographed Спортски Илустрирано Списание Немаат Етикета PSA/ДНК COA2 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Крег Sager сувенири.сувенири.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи