.

.

Трепкане Стар 1/2 Инчи Месинг Влијание Sprinkler, Тешки Sprinkler Главата со Млазници, Прилагодлив 0 - 360 Степени Модел, Наводнување Sprinklers за Двор, Тревник и Трева за Наводнувањ

Трепкане Стар 1/2 Инчи Месинг Влијание Sprinkler, Тешки Sprinkler Главата со Млазници, Прилагодлив 0 - 360 Степени Модел,

DEN 0.00

Износот
Залиха

Дворот Влијание Sprinkler : Доаѓа со 3 pack трајни тревник влијание sprinklers за двор, тревник и трева за Наводнување.Направи наводнување во вашата градина забава!Мерка : 4.4 x 2.2 x 3.9 инч.Висок Квалитет Месинг : Трепкане Стар градина sprinkler глава е направен од тешки месинг и нерѓосувачки челик материјал.Издржливи, силни, отпорни на вода и отпорен на корозија, може да се користи за долго време.Лесен за Користење : Има 4 корекција дека може да се направи на sprinkler.Прилагодување на радиус од 30 - 360 степени.Сврти 2 сребро вооружени прстени во основата на sprinkler главата за да го поставите наводнување параметар.Бесплатни ротација на sprinkler глава околу во 360 степени радиус.Го прилагодите опсегот и лак на вода.Промена на ширењето на водата.Широко Апликација : најчесто НИ стандард 1/2 инчи тема прибор, погоден за различни градинарски црева.Совршен за земјоделство, тревник, дворот, патио, стаклена градина, цвет кревет, базен misting магла ладење наводнување и така натаму.Пакетот Вклучува : 3 x Трепкане Стар 1/2 инчи месинг влијание sprinkler.Доаѓа со трајни тревник влијание sprinkler за двор, тревник и трева за Наводнување.Направи наводнување во вашата градина забава!.Направен од тешки месинг и нерѓосувачки челик материјал.Издржливи, силни, отпорни на вода и отпорен на корозија, може да се користи за долго време.Постојат 4 корекција дека може да се направи на sprinkler.Најчесто НИ стандард 1/2 инчи тема капе прибор, погоден за различни градинарски црева.Совршен за земјоделство, тревник, дворот, патио, стаклена градина, цвет кревет, базен misting магла ладење наводнување и така натаму.

Декларираните карактеристики

Material:
Heavy Duty Brass, Stainless Steel

Поврзани производи