.

.

Амазон Essentials Жените Перформанси Средината на Пораст Capri Активни Legging

Амазон Essentials Жените Перформанси Средината на Пораст Capri Активни Legging

DEN 0.00

Износот
Залиха

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Сит, сигурно одговара преку хип, бедро, и нога.Лесни, влага-wicking, дише активни водат ткаенина. 19-инчен inseam.Elasticized корселе.Широк-корселе изградба.Еден бренд.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашиот облека се поудобно, повисок квалитет, и подолготраен—по пристапни цени за целото семејство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи