.

.

Hilitchi 135-Компјутери Двојно Жица Гориво Линија Цевка Цевка Пролет Клипови Менгеме Асортиман Комплет

Hilitchi 135-Компјутери Двојно Жица Гориво Линија Цевка Цевка Пролет Клипови Менгеме Асортиман Комплет

DEN 378.00

Износот
Залиха

★ Висок Квалитет Двојно Жица Гориво Линија Црево Стеги За Полнење. ★ Материјал : Цинк Позлатен Челик; Менгеме Големина : 6.7 мм, 9mm, 11mm, 13mm, 16mm, 18mm, 23mm;. ★ Стеги Жица со Дијаметар : 0.75 мм / 1.52 mm / 1.75 mm / 2.46 mm. ★ Пакет Количина : 135-Парче со Обновливи Складирање Кутија; Материјал : Цинк Позлатен Челик. ★ Лесни, Ниска Профил, Компактен Дизајн, Пролет Натоварени Стеги за Црева Апликации.Се применува за да се Автомобилската, Земјоделството, Авијација, Материјал Ракување, Морски, Растенијата & Изградба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи