.

.

Магнетни Stirrer Промешајте Барови Миксер Stiring Род : 6 Форми + Магнетни Retriever

Магнетни Stirrer Промешајте Барови Миксер Stiring Род : 6 Форми + Магнетни Retriever

DEN 0.00

Износот
Залиха

Количина:6 КОМПЈУТЕРИ промешајте барови на различни големини и форми +1 BUC Рециклирање род.Погодни за мешање разни течности : отпорност на Корозија,Без лепење,Не-токсични.Материјал : PTFE (Polytetrafluoroethylene), Добро Пластична Кеса Пакување : Чисти.Нов & Силни Магнетни, Висок квалитет и Прецизни димензии.Рециклирање род е Мек и флексибилен, Светлина и Мазна, лесно да се справи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи