.

.

ЗАНАТСКИ CMEST900 3.5 Amp во 12. Електрични String Тример/Edger

ЗАНАТСКИ CMEST900 3.5 Amp во 12. Електрични String Тример/Edger

DEN 0.00

Износот
Залиха

БРЗО да се ПРЕФРЛАТЕ ОД КРОЕЊЕ ДА се ПРОБИВААТ со помош на-на-на работ функција и жица работ водич.БЕЗ BUMPING е ПОТРЕБНО : Автоматски се хранат гајтанот се протега на линија, без потреба да го допрете подот.ШИРОК НАМАЛИ РАДИУСОТ : 12 во.сечење своч со 0.065 во.линија.VERSATRACK КОМПАТИБИЛЕН : Користете го вградениот кука да се откажам оваа алатка директно на VERSATRACK Ѕид Организација Систем (се продава одделно).Ги преземе за сорта на трева раст со овој сестран 3.5 Amp Електрични String Ножици.Со високи перформанси мотор испорачува моќ што треба да се заврши средување и ивица задачи.Со Автоматски се Хранат Систем што се храни тример линија без bumping, ти не ќе мора да престане да работи за да се прошири на гајтанот.На тример двојки како edger за дополнителна флексибилност, со пресврт до работ функција и жица водич за чистење на раб.Откако работата е завршена, погодно продавница со интегриран VERSATRACK™ кука кој е компатибилен со VERSATRACK™ систем (се продава одделно).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи