.

.

Завеса String Светла LED Самовила Нето Светлина 8 Режими Трепкане Приклучок за Контрола на Тајмерот Светулка Ѕвездена Ноќ Светилка ноќта на Вештерките Елка Грмушки Ѕид

Завеса String Светла LED Самовила Нето Светлина 8 Режими Трепкане Приклучок за Контрола на Тајмерот Светулка Ѕвездена Ноќ

DEN 288.00

Износот
Залиха

СОВРШЕН ЖИВОТ – Овие прозорец странични светла/трепкане светла ќе го направат вашиот живот убав, дозволувајќи им на вас и вашето семејство да се запамети овој ден длабоко, и кога ќе ве потсети на деновите, таму ќе биде многу светлина во вашата меморија.ВИСИ ЗА ГОДИНАТА ОСВЕТЛУВАЊЕ : Нето светлината не може да се користи само како Божиќ ,оркестарот, партија свадба позадина, одмор, ноќта на вештерките,но исто така многу погодни за секојдневна употреба, како што виси на таписерии, газа, завеси, стаклените лизгачки врати, ѕидови, прозорци, пергола, грмушки, тревник Градина, тремот, патио, ограда. 8 НАЧИНИ SETTINGS – Вклучуваат комбинација, во бран, секвенцијален, slo glo, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна on.Net светлата ќе се создаде повеќе топла, романтична, весела, опуштена атмосфера, можете да наместите различни начини според различни прилики.ВОДООТПОРЕН И CONNECTABLE ДИЗАЈН – жици, приклучокот, и led светлата се IP65 водоотпорен, тоа може да се користи на отворено или затворено, но на контролорот не е, што треба да се направи одредена заштита или чувајте ги подалеку од вода, ве молиме.Функција крај-до-крај конекторот, може да се поврзе до 3 насоки, ќе се обезбеди моќен светлата и да се создаде романтична атмосфера.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ LED диоди – Овие самовила светла се заштеда на енергија и безбедни за користење.Жица опфатени во јасно пластика е бакарна жица,што е навистина флексибилни,проводници и издржливи.Исто така, безбедност напон операција ја прави мрежа светла повеќе стабилен и подолго користење живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи