.

.

VANAUX Женски Subwoofer Кабел, [6.6 ft/2m, 20AWG, позлатени, Dual Заштитени, РКА-Компатибилен] Машки да се Женски РКА Продолжување Кабел со Плетенка Јакна за Subwoofer, Јазик, ТВ, Soundbar

VANAUX Женски Subwoofer Кабел, [6.6 ft/2m, 20AWG, позлатени, Dual Заштитени, РКА-Компатибилен] Машки да се Женски РКА Продолжување

DEN 0.00

Износот
Залиха

[Машки да се Женски Subwoofer Кабел] Овој машки да се женски РКА-Компатибилен subwoofer продолжување кабелот е компатибилна со вашиот моно кабли, subwoofer кабли, дигитален аудио кабел, S/PDIF коаксијален кабли или video кабли. [Позлатени Конектори] Корозија-отпорни 24k злато позлатен РКА машки/женски конектори, сплит-совет центар игли за подобро, здрав конекција. [Издржлив Дизајн] Најлон & памук мрежа ткаени јакна обезбедува нишката тело исклучително силни и издржливи, но флексибилни во исто време.Стабилен пренос без изобличување, уживаат висока верност оригинални аудио. [Стабилна Сигнали] Конзервирани 4 N кислород-free) бакарна јадра, dual заштитени со фолија и метал baided, минимална загуба на енергија и заштита од RF/EM пречки, исто толку добри како кога не се користи продолжување. [Широк Компатибилност] Совршен за компатибилен HDTVs, DVRs, направете резервна копија на камерата систем, сателитска кутии, Blu-Ray, DVD плеери, конзоли за игри, subwoofer, звучници, soundbar и повеќе, за да направите резервна копија камера систем јас се инсталирани во постара пустош.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи