.

.

Елемент-Hz Subwoofer Кабел 4 Метри, 13.1 ft

Елемент-Hz Subwoofer Кабел 4 Метри, 13.1 ft

DEN 0.00

Износот
Залиха

РКА кабел специјално создадени за subwoofers да се постигнат оптимални перформанси.Екстра компактен полнач тело дизајн за тесни простори.Зголемување на оклопна & дебели мерач проводници CL3 оценет, ПВЦ круг јакна Голи бакар диригент.Должина & subwoofer текстот, печатени на конекторот крајот за беспрекорна идентификација.Мерач : 22 AWG Конектор : Злато Позлатен РКА Должина : 4 Метар (13.1 ft.).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи