.

.

Сунѓерот Четка со Рачка, Силициум Не-Нула Карбид Сунѓерот Мека Четка Чистење Тенџере Контра Почиста Gadget За Кујнски Мијалник за Чистење со Четка(01)

Сунѓерот Четка со Рачка, Силициум Не-Нула Карбид Сунѓерот Мека Четка Чистење Тенџере Контра Почиста Gadget За Кујнски Мијалник

DEN 667.20

Износот
Залиха

Оваа четка за чистење усвојува силициум карбид сунѓер, меки и цврсти, со силна чистење ефект.Може да се користи за да се отстрани тврдоглави дамки во тенџере, counter врвот, тава, итн.Со рачка за удобен контрола и заштита на вашата страна.ПП се справи со не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи во употреба.Суштински чистење алатка за домашна кујна и бања.Карактеристики : Оваа четка за чистење усвојува силициум карбид сунѓер, меки и цврсти, со силна чистење ефект.Може да се користи за да се отстрани тврдоглави дамки во тенџере, counter врвот, тава, итн.Со рачка за удобен контрола и заштита на вашата страна.ПП се справи со не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи во употреба.Суштински чистење алатка за домашна кујна и бања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПП + Силициум карбид сунѓерот се Справи со Боја : Црна, Кафеава (Изборен) Големина : прибл. 10.8*17*5.7 cm/4.25*6.69*2.24 во Тежина : околу. 50g / 1.8 оз Пакет Листа : 1 * Сунѓерот Четка со Рачка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи