.

.

Rofesi Трајни Чистење Перење Сунѓер, Не-Нула Микрофибер Обновливи Сунѓери, Тешки Scrubber за Кујна Чистење Садови и Садови (12 Пак, Повеќе Бои)

Rofesi Трајни Чистење Перење Сунѓер, Не-Нула Микрофибер Обновливи Сунѓери, Тешки Scrubber за Кујна Чистење Садови и Садови

DEN 0.00

Износот
Залиха

✅ Супер Абсорбента 10% polyamide (најлон), средниот дел е со висока густина внатрешна сунѓер со супериорен апсорпција остава траги по употребата, го задржува форма, и трае подолго отколку традиционалните сунѓери за чистење, може да ви обезбеди со долга-терминот услуга и да заштедите пари. ✅ Најдобри Обновливи Сунѓерот : На двојно-еднострани перење сунѓери се разноврсна за било тешко чистењето треба : на една страна е микрофибер за чистење и бришење, другиот е тешка чистењето страна за отстранување заглавени на храна остатоци и тешки grimes. ✅ Мулти-цел Чистење : Работи одлично на јадења, од не ' рѓосувачки челик апарати како тави или садови, countertop, stovetops, и тоне, идеален за домаќинство, кујна, чистење, исто така, достапни за бања, туш стакло, плочка, прозорец, огледало, подот, и било тешко површини. ✅ Брзо Чистење : Брзо Чистење : Со единствена ткаат, овие чистење сунѓери се лесни, супер абсорбента. (Совети : исплакнете ја со вода после секоја употреба, овие обновливи сунѓери ќе сува брзо и не се добие валкана.). ????Хуманизирано Дизајн : Различни бои го прават тоа лесно да се направи разлика од нив, различни функции.Тоа е исто така добар помошник за миење на овошје и зеленчук. (На чистење на сунѓерот се користи за повеќе од 30 дена, се препорачува да го замени.).Криви сунѓерот форма е совршен дебелина и обезбедува удобен зафат при чистење и чистење.Секој микрофибер сунѓер е 6.3x3.1inches и лесно да се чисти со вода.Висок-квалитет микрофибер крпа, од една страна, scrubber на други.На микрофибер материјал се проширува неговиот допир област, зголемување на апсорпција на вода и ефективноста на прашина отстранување.На scrubber е вткаена од ПВЦ и полиестер влакна.Не-нула материјал, наместо да не ' рѓосувачки челик scrubber, додека отстранува тешки валкани ефикасно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи