.

.

Џек Richeson 9000 Серија Синтетички Кратко Се Справи Со Акварел Рамен Четка, 3-Инчен

Џек Richeson 9000 Серија Синтетички Кратко Се Справи Со Акварел Рамен Четка, 3-Инчен

DEN 3215.76

Износот
Залиха

Овие Четки Имаат Седум Различни Видови На Посочи Синтетички Влакна Помеша Да Се Создаде Прекрасен Уметници Алатка.Овие Четки се Дојде До Жилет Работ На Фини Линии или Cut-Во Работата.Четки Имаат Сребрена Лесна Ferrule и Убава Црна Справи Со Златна и Жолта Уреденост.На Ferrules На 9010 Станот Се Тркалезна База До 1 Инч и Поголеми Димензии Се Преклопени Рамна Основа.Кога Ќе Се Воведе На Пазарот На Чудесната "9000" Четки, Тие Биле Сосема Нов Начин На Правење Четки.Нејзините Историски Парична Казна Snappy Точка И Нејзината Способност Да Носат Големи Количини На Боја Се Чуваат Тоа Е Индустриски Лидер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи