.

.

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Багра Светлата Опфаќа за Audi A7 (12-15)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Багра Светлата Опфаќа за Audi A7 (12-15)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Создаден за да се и двете унапредување и заштита на Audi е стилски линии, Lamin-x главата светлина ги опфаќа за Audi A7(2012,2013,2014) е направена од многу издржливи сепак пластика кои ќе се обезбеди години неспоредлив заштита од патот нечистотија и остатоци.Во прилог на својата заштитна квалитети, нашите Audi A7 светлата филм, исто така, дава на вашето Audi единствен пат присуство и е достапен во широк спектар на нијанси, вклучувајќи пиштол чад и оптички сина.Секоја цел е пред се намали до точните димензии на двете десно и лево на главата на светлината, со цел да се овозможи лесна инсталација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи