.

.

Alphabetz Alphabetz Премија, Мека Бебе Момче Ќебе, Сина Слонови, 2 Ply Екстремни Мекост и Удобност

Alphabetz Alphabetz Премија, Мека Бебе Момче Ќебе, Сина Слонови, 2 Ply Екстремни Мекост и Удобност

DEN 215.76

Износот
Залиха

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Неустоимо Мека За Вашето Бебе : кои се Направени од кадифен ткаенина која е луксузно нежни, ова ќебе е исклучително мека против деликатна кожа на вашето бебе.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Дизајнирано за да ги задржи вашето бебе топло и пријатно во текот, ова кадифен ќебе дава чувство на сигурност да се вашето бебе да притискам и удобно спиење.Заврши вашиот пакет на радост во мека и луксузни 2 Ply Alphabetz Кадифен Печатени Ќебе што ќе се создаде совршен комфор за вашиот малку еден.Лесно, Без да се Расправаме на Грижа : Иако ова ќебе ќе поглезите вашето бебе, вие не ќе треба да се поглезите ќебе.Зафатени родители ќе ни биде мило да знаат дека може само поп ова ќебе во миење и фен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи