.

.

Жените Графички Печати Baggy Висока Половината Џогирање Jogger Панталони со Џебови Cinch Дното Работи Спорт Sweatpants Дневна Панталони

Жените Графички Печати Baggy Висока Половината Џогирање Jogger Панталони со Џебови Cinch Дното Работи Спорт Sweatpants

DEN 311.76

Износот
Залиха

Drawstring затворање.Високо квалитетен материјал : висок квалитет на ткаенина, мека, се водат, удобно, дише и влага-абсорбента.Еластична корселе и прилагодливи drawstring : Еластична корселе и прилагодливи drawcord за обичај се вклопуваат,тоа може да се обезбеди одговара и нудат удобно носење искуство.Функција : Elastick корселе, drawstring, графички печатење, cinch дното, дише, влага-абсорбента, кул панталони, џеб, жените sweatpants, дами jogger sweatpants, лесни joggers жените, мека девојка естетски облека, темно академијата естетски облека, sweatpants за жени со џебови, женска cinch дното sweatpants, jogger чистење панталони за жени.Измијте се Препорачува : Измијте се препорачува со ладна вода,не кајгана,висат или линија сува,се мијат со слични бои,кои ќе се зголеми на издржливост на вашата облека.Погодна Прилика : во секое време или било каде можат да го носат овој панталони, домашна, фитнес, вежбање, топката игри, трчање, џогирање, туризам, за одмор, музички фестивали, хип-хоп време и партии.Идеален подарок за тинејџер, јуниори момчиња, девојки, жени и мажи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи