.

.

OSALADI LED Табела Светилка Допре Сензорот Ноќни Ламби Цилиндар Ноќ Стојат со Дрвени База на Индустриски Биро Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Канцелариски Осветлу?

OSALADI LED Табела Светилка Допре Сензорот Ноќни Ламби Цилиндар Ноќ Стојат со Дрвени База на Индустриски Биро Ламба за

DEN 0.00

Износот
Залиха

Цилиндричен облик ноќ светилка, функција фенси изглед, повеќе око-фаќање и стојат во вашиот tabletop.Совршен подарок за деца, пријатели, љубов оние во фестивали и прослави.На допир за контрола на дизајнот, донесе многу погодно за вас.Со оваа ноќ светилка, вие сакајте се чувствуваат надолу во темна и вашето бебе нема да се чувствуваат исплашени кога се будам.Направени од добар квалитет материјал кој е издржлив и здрав.Description LED Табела Светилка Допре Сензорот Ноќни Ламби Цилиндар Ноќ Стојат со Дрвени База на Индустриски Биро Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Канцелариски Осветлување Декорација (Бела)Карактеристики - Боја : Избрани боја.- Материјал : Стакло, пластика, бука.- Големина : Прибл. 12x12x17.5cm, 4.72x4.72x6.88 инч.Пакет Including1 светилка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи