.

.

Aomike Лен Правоаголник Tablecloth Океан Плажа Daybreak сончева Светлина Изгрејсонце Брод Сино Небо Облаци Маса Крпа Перат Прашина-Доказ Табела Покритие за Јадење/Бифе/Партии

Aomike Лен Правоаголник Tablecloth Океан Плажа Daybreak сончева Светлина Изгрејсонце Брод Сино Небо Облаци Маса Крпа Перат

DEN 0.00

Износот
Залиха

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Мерки 54x109 инчи, ви обезбедува удобен јадење средина.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Нашата tablecloth се направени од издржлив лен мешавина ткаенини, што не е лесно да се носат по долгорочна употреба и има подобар анти-навремено и анти-намалат перформансите од памук материјали.ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН : Нашата премиум tablecloth обезбедува светли и живописни бои шеми.Елегантен дизајн создава едноставен и релаксирачка атмосфера за на маса која го привлекува окото и зголемување на апетитот.ШИРОКО се КОРИСТИ : Исклучителна tablecloth погоден за секојдневна употреба.Одличен избор за трпезариска маса, кујна, партија, кафе, скара маса, пикник, свадба, роденден, Божиќ и Денот на Вљубените.ЛЕСНО CARE & повторна употреба : Burlap tablecloth НЕ 100% Водоотпорни но перат.Машина мие со ладна вода со благ циклус.Железо на ниска температура.Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Материјал : tablecloth е направен од лен ткаенини, со различни бои и дезени, за да изберете од.Не е лесно да се деформира и смалуваат, многу погодна за секоја прилика и секојдневно јадење.Таписерии Изработка : Во полите е дизајниран со парична казна крои да бидете сигурни дека може да услуга долго.Светли бои додадете дополнителна елеганција на вашиот home Versatile Табела Заштитник : Нашата tablecloth одговара на круг, квадрат или правоаголни маси, фарма маса, кафе на маса и повеќе.Тоа има елегантен изглед одлично за денот на Благодарноста, вечера Божиќ и Нова Year Wear Отпорни на Заштита : Овој сестран tablecloth е дамка-доказ и прашина-доказ, го одликува маса и го спречува маса од тоа да биде изгребани, не исчезнат или солза по повтори use Care Инструкции : Нежно машина за миење со ладна вода.Не кајгана.Ако е потребно, можете да го користите ниски температури железо на задната side Customer Служба : Ние сме посветени да служат на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.СОВЕТИ : ве Молиме љубезно мерка вашата маса, пред купување, големината на маса крпа е обично поголема од големината на табелата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи