.

.

ILMF Овална Tablecloth, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа Дамка Отпорни Перат Табела Покриваат Големи за Ресторан Кујна, Дневна Соба-сиво-140x200cm(55x79inch)

ILMF Овална Tablecloth, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа Дамка Отпорни Перат Табела Покриваат Големи за Ресторан Кујна, Дневна

DEN 1631.76

Износот
Залиха

Материјал : Tablecloth се направени од памук, лен ткаенини.Карактеристика : памук, лен е да се носат-отпорни, не е лесно pilling, лесни, дише, тоа не ќе се држи вашата кожа кога има вечера.Лесно да се грижи за : Машина перат во ниска температура или ладна вода, нежно циклус; Рака мие најдобар; Не за белење; Собори сува на ниска топлина или да се постават рамен да се исуши.Повеќе апликации : Ова tablecloth е погодна за внатрешна и надворешна употреба, патио, градини, кујна соба, трпезарија, и семејство соба, кафулиња, специјални прилики, страна, Божиќните празници. 100% гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите tablecloths, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Производ Description The tablecloth се направени од памук, лен ткаенини.Тоа се заштити вашиот табела блузи од гребнатини, scuffs, дамка, додека, исто така, покажува убавината на вашата маса и мебел блузи.Лесно се грижи, рака мие, погоден за вашиот мензата маса, кујна маса, Кафулиња, ресторани, diners, угостителство, свадби, свиткување, buffets, партии, излети, отворено патио маса и повеќе, тоа е совршен избор за секојдневна употреба или за подарок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи