.

.

ILMF Правоаголник Tablecloth, Памук, Лен Мека Dustproof Декорација на Маса Крпа Перат Tassel Табела Покриваат Големи за Дневна Соба, Кујна Ресторан-сиво-130x240cm(51x94inch)

ILMF Правоаголник Tablecloth, Памук, Лен Мека Dustproof Декорација на Маса Крпа Перат Tassel Табела Покриваат Големи за

DEN 0.00

Износот
Залиха

Материјал : Tablecloth се направени од Памук, Лен ткаенини.Издржливи Struction : Tablecloth со лесна конструкција дека нема лесно да се кавгата по долготрајната употреба; мека и нежна чувствуваат, не е лесно да избледи и не е лесно да се деформирани.Лесно да се грижи : Машина перат во ниска температура или ладна вода, нежно циклус; Рака мие најдобар; Не за белење; Собори сува на ниска топлина или да се постават рамен да се исуши.Повеќе апликации : Ова tablecloth е погодна за внатрешна и надворешна употреба, патио, градини, кујна соба, трпезарија, и семејство соба, кафулиња, специјални прилики, страна, Божиќните празници. 100% гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите tablecloths, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Производ Description The tablecloth се направени од Памук, Лен ткаенини.Тоа се заштити вашиот табела блузи од гребнатини, scuffs, дамка, додека, исто така, покажува убавината на вашата маса и мебел блузи.Лесно се грижи, машина перат, погоден за вашиот мензата маса, кујна маса, Кафулиња, ресторани, diners, угостителство, свадби, свиткување, buffets, партии, излети, отворено патио маса и повеќе, тоа е совршен избор за секојдневна употреба или за подарок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи