.

.

Froiny Перат Памук, Лен Маса Крпа Крои Прашина-Доказ Tassel Маса Крпа Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација

Froiny Перат Памук, Лен Маса Крпа Крои Прашина-Доказ Tassel Маса Крпа Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација

DEN 887.52

Износот
Залиха

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на памук, лен, без груби хемикалии, tablecloth е издржлив, не-исчезнува, нема пати.Со беж/бела tassels направи оваа маса крпа гроздобер и елегантен.ЕКОЛОШКИ БОИ : Ова tablecloth користи природни и еколошки бои, совршени за јадење и не на штета на деца и домашни миленици.За НЕГА на НАСТАВА : Избрише се чистат со влажна крпа,машина мие со ладна вода и нежно кружете, лежеше рамен да се исуши.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ НА : 50.12" Ширина x 70.87" Должина (140 x 180 cm) Mokani везови решетки дизајн tablecloth.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Кој елеганција везови решетки моделот на висок квалитет на памук, лен, елегантен модерен tablecloth погоден за патио, градини, кујна соба, трпезарија, семејството соба и декорација.Спецификација : Потекло : CN(Потекло).Пакување листа : .Материјал : Лен.Големина : 140x180 см/55.12x70.87 инч.1 Pc* Маса крпа.Боја : Како што е прикажано.Answer : ___________________________ NOTE : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да bid3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.

Декларираните карактеристики

Origin:
CN(Origin).
Packing list:
.
Material:
Linen.
Size:
140x180 cm/55.12x70.87 inch.
1Pc* Table cloth. :
Color:
As shown.
1.1 inch=2.45cm/1cm≈0.393inch :
2.Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product :

Поврзани производи