.

.

Qilmy Денот на Вљубените, Љубов Срцето Круг Tablecloth Полиестер Кружни Маса Крпа Отпорен на Вода Истури Доказ Голема Љубов Срцето Табела Покритие за Јадење во Кујна Парти

Qilmy Денот на Вљубените, Љубов Срцето Круг Tablecloth Полиестер Кружни Маса Крпа Отпорен на Вода Истури Доказ Голема Љубов

DEN 0.00

Износот
Залиха

Полиестер. ★ [ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ]-тркалезна маса крпа е направен од 100% полиестер влакна, што е многу отпорна на топлина и можат да го издржат висока температура садови да се заштити вашата маса.Деликатна чипка рабовите додадете романтична атмосфера за вашата трпезариска маса и трпезариска маса маска за Денот на Вљубените. ★ [ОТПОРНОСТ на ВЛАГА & ДАМКА ОТПОР]-Сите течности може да биде лесно да се избриша со сунѓер или салфетка, која совршено го задржува вашата маса далеку од пијалоци, вода, масло, гребнатини и други дамки.Qilmy tablecloth е многу погодни за семејства со деца и домашни миленици, избегнување на проблеми на dirtying маса и обезбедување на вас со најголема удобност. ★ [УНИКАТЕН ДИЗАЈН]-Qilmy се обезбедува единствени DIY прилагодено печатење дизајн, живописни и high-definition слики, многу убава и интересна.Исклучителна печатени занает ткаенина нема да избледи, солза или возраст, со бела чипка, многу high-end. ★ [ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ]-и Двете рака мие и во машина за миење се е можно, многу лесно да се чисти и одржува.Тоа исто така може да биде воздушни сушени или тапан исушени.Пеглање може да се направи ако е потребно.Големината на чипка tablecloth е 60 инчи. ★ [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МАСА КРПА]-Овој пренослив табела маска може да се користи внатре/надвор, специјално дизајнирани да ги задоволат вашите различни партии (како Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Благодарноста, итн.), свадби, скара, излети, прослави, угостителство , кафуле, посебен повод, вклучена или на партијата тема.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи