.

.

Logitech Таблета Тастатурата за Android 3.0+ (Keyboard-и-Стои Комбо)

Logitech Таблета Тастатурата за Android 3.0+ (Keyboard-и-Стои Комбо)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Безжична слобода : На тастатурата парови лесно со вашиот Android таблет над 30 ft.0+ Спомене Карактеристики • Низок профил безжична тастатура за полесно пишување насекаде • Лесна Андроид таблет спарување преку Bluetooth безжична • Сите-во-едно носење/таблет стојат дизајн • One-touch медиа копчињата за контрола • Разноврсна прилагодливи таблета стојат Enlarge Logitech Таблета Тастатурата за Android 3.Овој компактен безжична тастатура и таблет застане се дизајнирани за да додадете пишување удобност и лаптоп-како гледање на сите места каде што ќе го користите вашиот Android 3.Компатибилност Она што е во кутијата?Тастатура 4 AAA батерии (пре-инсталиран) Случај/стојат документација за Корисникот(печатени на внатрешноста на кутијата)3-година ограничена хардвер гаранција Работи со Android таблети : Android 3.Bluetooth безжична.Патува лесно.Разноврсна прилагодливи стои : Користете го вашиот таблет во пејзаж или портрет позиција и на само право агол на гледање.Овој компактен безжична тастатура и таблет застане се дизајнирани за да додадете пишување удобност и лаптоп-како гледање на сите места каде што ќе го користите вашиот Android 3.Разновиден.Вистински производ може да се разликува малку.0+ е on-the-go тастатурата-и-стои комбо.0+ таблета.) Зголемување Погодно за забава контроли Тоа е лесно да ја контролирате вашата музика, филмови и видео клипови со медиа копчињата како play, pause, погласно и намалување на јачината на звукот на дофат на вашите прсти.0+ таблета.0+On-the-go тастатурата-и-стои комбо Лесен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи