.

.

Официјалниот Teething Јајце Teething Пакет - Направени во САД - Вклучува Grippie Стап (Бебе Сина)

Официјалниот Teething Јајце Teething Пакет - Направени во САД - Вклучува Grippie Стап (Бебе Сина)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ????Оригинален, официјален Јајце Teether.Не се решат за инфериорни во однос на силиконски имитации направени во Кина.На Teething Јајце е НАПРАВЕНО ВО САД и не содржи мали парчиња или гушење опасности.Изберете SAFE teething решение, што се продаваат во САД за над 6 години!. ????НАПРАВЕН е ВО САД од храна одделение TPE материјал - најновата гума мешавина (латекс слободни) технологија која се користи во широк спектар на детски производи вклучувајќи pacifiers. ????Пакетот вклучува Teething Јајце со придружник клип за да го задржи тоа блиску до твоето малку еден.Исто така, вклучен е Grippie Стап.Лесно се придава на Јајце и им помага да развијат алчни техники. ????Направен е Во САД од НАС Материјали.BPA, основни поени, ПВЦ, Phthalate, Метал, Латекс, и да Доведе Слободни.Затворена, не porous систем. ????Бебешко Сина боја.Лесно да се чисти.Машина за миење садови и на пареа sterilizer безбедно!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи