.

.

Малку Toader Teething Играчки - Меки Силиконски Слатки Десерти и Бонбони во Облик на BPA Free Teethers (Морон и Cupcake Комбо)

Малку Toader Teething Играчки - Меки Силиконски Слатки Десерти и Бонбони во Облик на BPA Free Teethers (Морон и Cupcake

DEN 216.00

Износот
Залиха

ИЗГЛЕДА КАКО ВИСТИНСКА ХРАНА - од почетокот на времето, храната се користи како teething помош.Appe-TEETHERS имитира текстури на вистинска храна, без ризик од парчиња кршеше.ГОЛЕМА ТЕКСТУРИ - Направени од мека, трајни силикони, обезбедување само на точниот износ на притисок на вашето бебе е болка во непцата.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА Големина доволно мали за вашето бебе да се лесно да се одржи и да се вклопуваат во нивната уста, но доволно големи за да се спречи вашето бебе од гушење.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ и да Направат како една солидна парче.Ова значи дека нема squeaker дупки, или длабоко crevasses, или porous површини, што ги прави лесни за чистење и одржување санитарни.СОВРШЕН ПОДАРОК - Appe TEETHERS се collectable.Тие се големи подароци за бебиња и бебето тушеви. #appeteethers за за 100 на симпатична фотографија е.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи