.

.

ccHuDE 8 Компјутери 30мм Круг Природно Дрво Pacifier Клипови Носителот Бебе Suspender Клипови Недовршени Дрвени Teething Монистра Клипови Шарм DIY Занаети

ccHuDE 8 Компјутери 30мм Круг Природно Дрво Pacifier Клипови Носителот Бебе Suspender Клипови Недовршени Дрвени Teething

DEN 159.84

Износот
Залиха

Материјал : дрво и метал;Дијаметар : 3cm/1.2 инч.Сега можете да уживате во вашите патувања без да се грижи за намали pacifiers и плаче бебето.Можете да ги користите овие pacifier клипови за да се направи силикони носителот и ѓердани за teething бебе.Лесно прикачување на бебето е teether, играчка и други бебе додатоци, или облека, плунка крпа, шетач и столче ремени лесно.Answer : ___________________________ Note : бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.Answer : ___________________________ Note : бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи