.

.

SMOOCH Ексклузивни Лесен-за-Задржете, Мека Текстура, од Храна Одделение Силиконски Виножито Teething Soothie Играчка - Масажи Бебето Непцата и Забите, го Спречува Цифра Цицањ?

SMOOCH Ексклузивни Лесен-за-Задржете, Мека Текстура, од Храна Одделение Силиконски Виножито Teething Soothie Играчка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На SMOOCH Силикони Виножито Teether Играчка помага масажа болно или нервозни непцата за да се ублажат teething симптоми.Текстура цифри обезбеди повеќе опции за цицање, џвакање и само-лечи.Ставете во замрзнувач за додадена ладење бенефиции.Сите SMOOCH teething производи се направени од 100% од Храна Одделение Силиконски.Живописни бои се поттикне визуелно-моторни и сензорни развој.Парови и со било SMOOCH Pacifier Клип Носителот.Погоден за Доенчиња и мали Години (0+).Лесно Да се Одржи На : SMOOCH Силикони Виножито Teether Играчка се одликува со лесен-за-фатете се справи и светло обоени текстура цифри што помага да се развие моторни вештини и да ја задржите вашиот малку еден забавуваат.Нашите лесни, флексибилен дизајн совршено се вклопува во вашиот доенче или дете рацете.Развој : SMOOCH Силикони Виножито Teether Играчка поттикнува бебиња да ги користат нивните сетила за да научат за вкус, температура и текстура, додека градењето на мускулите тие ќе ги користи во подоцнежните во животот за да јаде и зборува.Овој објект карактеристики пет различни текстури за teething бебиња да се истражуваат што се замени потребата за цицање прст да се промовира подобра орални навики.Совршено Бебе Подарок : На SMOOCH Силикони Виножито Teether Играчка доаѓа во елегантна кутија и е совршен подарок за секоја прилика.Оваа ставка го прави совршен Регистар на Подарок, Бебе Туш Подарок, Роденденски подарок и Божиќ Сегашноста!.Безбедноста на Прво место : На SMOOCH Силикони Виножито Teether Играчка е премиум квалитет, не-токсични 100% Храна Одделение и е BPA, ПВЦ, Олово, Кадмиум и Phthalate СЛОБОДНИ.Сите SMOOCH teething производи со гордост ги исполнуваат CPSIA и ASTM стандарди за безбедност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи