.

.

BMR за Суспензија на BK029 Диференцијални Домување Планината Черупка

BMR за Суспензија на BK029 Диференцијални Домување Планината Черупка

DEN 1111.20

Износот
Залиха

Го заменува фабрика диференцијални bushings.Се вклопува 2010-2015 Chevrolet Camaro и 2008-2009 Pontiac G8. Дизајниран за високи перформанси улица, повлечете трка, и управување со апликации.Дел број : BK029. BMR за Суспензија на BK029 - Черупка Комплет, Диференцијални Планината, Полиуретан, Pro Верзија - 2010-2015 Camaro, 2008-2009 G8, 2014-2016 Chevy СКОПЈЕ.Изработена од 95-durometer полиуретан.Го намалува диференцијални черупка девијации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи