.

.

uxcell 30 Компјутери Fastener Заковки Retainer Вратата Худ Клипови

uxcell 30 Компјутери Fastener Заковки Retainer Вратата Худ Клипови

DEN 0.00

Износот
Залиха

Име на производ : Клипови/Заковки/Fastener; Боја : Беж; Одговара Дупка Големина : 7.5 mm/ 0.3 инчи.Глава Дијаметар(макс.) : 17.5 mm/ 0.7 инчи; Матични Должина : 15mm/ 0.6 инчи; Вкупна Должина : 18mm/ 0.7 инчи.Количина : 30; Осветленост Дел Број : Под Моторот Поздравниот Guard Занитвам Fastener Клипови; Производителот Дел Број : Пластични Push-Тип На Брана Retainer Клип.Другиот Дел Број : Завртка Фендер Тело Вратата Трим Панел Худ; Applications1 : Defender Вратата Картичка Внатрешни работи Weatherstrip Калапи; Applications2 : НАЈЛОН БОЖИЌ ДРВО, Тепих на Подот Мат Клипови.Пакет Содржина : 30 x Пластични Заковки; Материјал : Пластика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи